Київська обл. Буча Приватні клінікиПриватні клініки Буча

Приватні клініки у Бучі

3
 • Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Клиника Juventus Clinic
  вулиця Силезская, тел.
  вулиця Силезская, сілезька, тел. детальніше
  Приватні клініки Клиника Juventus Clinic знаходиться у Бучі, вулиця Силезская. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 20:00.
 • СантаЛен
  вулиця Пушкінська, тел. 0(4597)4-00-5... показати
  вулиця Пушкінська, пушкінська, тел. 0(4597)4-00-59 детальніше
  Приватні клініки СантаЛен знаходиться у Бучі, вулиця Пушкінська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 20:00.
 • Центр здоровой спины филиал Евминова Ника
  Новое шосе, тел. 0(68)968-66-2... показати
  Новое шосе, нове, тел. 0(68)968-66-28 детальніше
  Приватні клініки Центр здоровой спины филиал Евминова Ника знаходиться у Бучі, Новое шосе. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 20:00.

коротко про приватні клініки у Бучі

На цій сторінці зібрані приватні клініки, розташовані у Бучі. Locator.ua відомо про три приватні клініки поряд з цим місцем серед яких Клиника Juventus Clinic, СантаЛен, Центр здоровой спины филиал Евминова Ника , які розташовані на вул. Силезская, вул. Пушкінська, ш. Новое. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці приватні клініки.

Приватні клініки у Бучі

Більше популярних послуг у рубриці:

офтальмологія, невролог, хірург, ендокринологія, неврологія, ортопедія, уролог, проктолог, гінекологія, медичні довідки, гастроентерологія, андролог, Безкоштовний Wi-Fi, санітарна книжка, діагностична клініка, оторіноларінгологія, , анонімне медичне обстеження, кардіологія, акушер-гінеколог